החזר מס לשכירים - החזר מס דיגיטלי

החזר מס לשכירים בפיקוח צמוד חברת ביטן את ביטן רואי חשבון –

תהליך החזר מס לשכירים דיגיטלי מבוצע תחת פיקוח הדוק של חברת ביטן את ביטן רואי חשבון, מובילים בתחום ראיית החשבון בארץ, בעלי תעודת הצטיינות מידי חודש על ידי המוסד לביטוח לאומי.

החזר מס לשכירים דיגיטלי מתבצע בצורה מקצועית, יסודית, שירות בראש ובראשונה, איתכם לכל אורך הדרך.

קדימה, יצאנו לדרך!

הדרך לבדיקת זכאות להחזר מס דיגיטלי מתחילה במענה על 5 שאלות ראשוניות ובסיסיות למשל, האם בשנים האחרונות עברתם בין מספר מקומות עבודה שונים והאם בכל השנים הללו שילמתם מס כחוק. בשאלות אלה, תוכלו לבחור באחת מבין שלוש תשובות – כן / לא / לא יודע. עם סיום המענה על השאלות, תקבלו ציון הסתברות שמציין את סיכויי הזכאות שלכם להחזר מס. במידה והסיכויים גבוהים – המערכת תעביר אתכם לשלב הבא.

בשלב השני תדרשו לענות על 7 שאלות מקצועיות – תואר אקדמי, ילד נטול יכולת, שירות צבאי, ביטוח חיים/משכנתא, משיכת כספים מקופות גמל/פנסיה/קרן השתלמות, רווחים/הפסדים שוק ההון, שירות צבאי ותשלום מזונות – עונים כן/לא, בצורה פשוטה וקלה. חשוב לדעת – על סמך התשובות נבקש מכם לחתום או להעלות מסמכים בשלבים הבאים.

הזנת פרטים ראשוניים – שם פרטי, שם משפחה, פלאפון וכתובת מייל. לאחר הזנת פרטים ראשוניים יישלח אליכם מייל עם סיסמה זמנית עד לקביעת סיסמה קבועה.

ניתן לעצור ולהמשיך בכל שלב להשלמת התהליך במלואו.

שלב רישום אזור אישי – הזנת מספר ת.ז, תאריך לידה, מספר רישיון נהיגה, סטטוס, שאר הנתונים מועברים אוטומטית מהשלב הקודם.

פרטי בן/בת זוג ימולאו ככל והסטטוס נשוי, מיועד לצורך הפקת ייפוי כוח לביטוח לאומי. ייפוי כוח ביטוח לאומי לחתימה דיגיטלית יישלח לכתובת המייל של בן/בת הזוג.

באמצעות פרטים אלו נוכל להפיק ייפוי כוח לרשות המסים וביטוח לאומי למבצע החזר מס דיגיטלי ובן/בת זוגו, יאפשרו לחברת ביטן את ביטן פיננסים לטפל בבקשתכם להחזר מס לשכירים דיגיטלי מול רשות המסים, רק נתונים מדויקים יאשרו לחברה להפיק ייפוי כוח לטיפול ברשויות.

הסכם התקשרות החזר מס דיגיטלי – מתבצע באמצעות חתימה דיגיטלית אותו ניתן לראות בכל שלב באזור האישי.

פרטי תשלום נמסרים רק לאחר סיום מלאכת הכנת החזר מס לשכירים דיגיטלי, כחלק משיתוף פעולה עם חברת ביטן את ביטן רואי חשבון המובילה בתחום ראיית החשבון בארץ, העבודה מתבצעת עם צוות מומחים מקצועי ויסודי.

הזנת פרטי כרטיס אשראי לביטחון מוזנים במערכת בצורה מאובטחת באמצעות לינק להזנה פרטי אשראי שיישלח לכתובת המייל במערכת, תשלום מתבצע רק לאחר סיום מלאכת הכנת החזר מס דיגיטלי וקבלת החזר מס דיגיטלי לחשבון האישי, על בסיס הצלחה.

ייפוי כוח ומסמכים דיגיטליים – ייפוי כח רשות המסים וביטוח לאומי מופקים ישירות מול הרשויות ויועלו למערכת מיד לאחר הפקתם.

חשוב בשלב זה להעלות תעודת זהות + ספח, העלאת קובץ או צילום. חובה לצורך הפקת ייפוי כוח לרשות המסים.

בכל שלב בתהליך החזר מס דיגיטלי, לא נדרש להגיע למשרדי חברת ביטן את ביטן פיננסים. התהליך מתבצע במלואו בצורה דיגיטלית.

ניתן להיכנס לאזור האישי עד כ 48 שעות לאחר הגעה לאזור האישי לצורך חתימה דיגיטלית על ייפוי הכוח. במידת הצורך, יישלח אליכם עדכון לכתובת המייל ו/או לבן/בת הזוג שלכם שמעודכנת במערכת.

שלב זה הינו קריטי להמשך התהליך!

מה כוללים מסמכים דיגיטליים? טופס זכאות לתואר דיגיטלי ו/או טופס ילד/בגיר נטול יכולת, ניתן בשלב זה להעלות מסמכים נוספים כגון, טופס זכאות לתואר שקיבלתם מהמוסד האקדמי, טופס 867 הפסד/רווח הון, ביטוח חיים/משכנתא, אישור שחרור מצה”ל, פס”ד גירושין (במידה והינך גרוש/גרושה), משיכת כספים מקופת גמל/פנסיה ואישור ניהול חשבון/שיק מבוטל.

במידה ותחליטו להמשיך במועד אחר את תהליך החזר מס דיגיטלי לצורך מציאת המסמכים, סריקה/צילום – אל דאגה, המערכת זוכרת אתכם ותוכלו להעלות את המסמכים בהמשך מבלי לעבור את התהליך מההתחלה.

הגעתם לאזור האישי – עדכון תחזית החזר מס דיגיטלי, שאלון שמילאתם בתחילת התהליך, התכתבות מול המשרד, העלאה/צילום מסמכים בצורה קלה ונוחה, עדכון פרטים אישיים וצפייה בהסכם.

משלב זה אנחנו לוקחים את המושכות לידיים ומתחלים להניע את תהליך החזר מס דיגיטלי עבורכם. מידע שמעודכן על ידי חברת ביטן את ביטן פיננסים מתעדכן באזור האישי.

בשלב הסופי, נעלה את הדוחות מוכנים לחתימה דיגיטלית להגשה לרשות המסים, בשלב זה תוכלו להתעדכן בגובה ההחזר הצפוי, מחולק לכל שנה בנפרד בצורה קלה ונוחה. לצורך צפייה בדוח השנתי לחתימה דיגיטלית, המשרד יישלח אליכם מייל מאובטח להזנת פרטי אשראי לביטחון בלבד, התשלום מבוצע על בסיס הצלחה בלבד.

קבלת החזר מס דיגיטלי לחשבון הבנק,

טרם קבלת ההחזר לחשבון הבנק, תקבלו הודעה מחברת ביטן את ביטן פיננסים על קבלת ההחזר, אנחנו מקבלים עדכון מרשות המסים על כל החזר מס דיגיטלי שמבוצע ומוזן למערכת.

תשלום לחברת ביטן את ביטן פיננסים הינו על בסיס הצלחה בלבד, ללא עמלת פתיחת תיק, 14.5% + מע”מ מגובה החזר מס דיגיטלי בפועל.

גיא מחאני – מנהל מחלקת תפעול החזר מס דיגיטלי
מנהל מחלקה מקצועית החזר מס דיגיטלי, אתכם בתהליך מהרגע הראשון ועד שהכסף מגיע לחשבון הבנק..
מנהל ביד רמה את כל התהליך, חוסך לכם בירוקרטיה, בודק את המסמכים ודואג לכל הניירת בצורה מהירה ויעילה, והכל בתהליך דיגיטלי מלא.
שנים של ניסיון בתחום – אין תיק או מקרה שהוא כבר לא ראה. תחתיו צוות של אנשי כספים מצוינים אמינים ומגויסים למטרה – להחזיר לך את כספך ביעילות מהירות ויסודיות.
לקוחותינו מעידים שגיא מסור לתהליך, כל בקשה/טיפול במעקב תמידי, שנון בצורה יוצאת דופן ובעל זיכרון פנומנלי.

אהבת את מה שקראת? ממשיכים לבדיקת זכאות

Call to Action Link

המחשת תהליך החזר מס