בדיקת החזר מס

בדיקת החזר מס – אם אתה שכיר במדינת ישראל, בדיקה קצרה של החזר מס אונליין תגלה בסיכוי גבוה
מאוד שמגיע לך כסף והרבה – אלפי שקלים ולפעמים עשרות ומאות אלפי שקלים. נשמע כמו פרסומת לא אמינה? ובכן, זה בדיוק מה שבמס הכנסה היו רוצים שתחשוב – הם בונים על כך שרוב האזרחים לא יהיו מודעים לזכויותיהם. בורות היא כוח עבור המדינה שמרוויחה מאות מיליוני שקלים על חשבון שכירים שלא פועלים כדי לממש את זכויותיהם. בדרך כלל הסיבה לפסיביות הזו היא פשוטה:
עצלנות. 

האומדן הכללי של שכירים במדינת ישראל שזכאים להחזר מס הכנסה עומד על כ-80%. רובם לא מודעים לכך, וגם אם הם חושבים שייתכן שיהיו זכאים להחזר מסוים, אין להם יכולת להעריך זאת אם אינם רואי חשבון או בעלי ידע מקצועי בתחום. חלקם הגדול גם חושש לצלול אל תוך הנושא בשל חוסר רצון להתמודד מול רשות המיסים, גוף אשר צבר לעצמו לאורך השנים מוניטין בעייתי. 

בדיקת החזר מס אונליין – איפה עושים? 

האמת היא, שאין שום סיבה לחשוש. בדיקת זכאות להחזר מס כלל לא צריכה לעלות לך כסף! 

כיום ישנו כלי יעיל במיוחד, בלתי תלוי ברשות המיסים והכל בצורה פשוטה ונוחה, מכל מקום ובכל זמן, על ידי מילוי שני שאלונים קצרים, ניתן לבצע בדיקת החזר מס אונליין בחינם לשכירים. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס ללינק הבא, של חברת ביטן את ביטן פיננסיים ולהקדיש כשתי דקות למערכת הדיגיטלית והמתקדמת ביותר בישראל בתחום בדיקת החזרי המס.

הקישור לבדיקת החזר מס חינם אונליין: https://bitan-finance.co.il/questionnaire/

איך עושים בדיקת החזר המס?

מדובר על שאלות אמריקאיות. גם אם התשובה אינה ודאית עבורך, ענה על כל השאלות כמיטב יכולתך. 

בחלק הראשון בבדיקת החזר המס תתבקש לענות על השאלות הבאות:

 1. האם אתה משלם מס הכנסה?
 2. שכר חודשי ברוטו (עד 7,000
  שקלים/7,000-9,000/מעל 9,000 שקלים)
 3. האם החלפת מקום עבודה בשנים
  האחרונות?
 4. האם קיבלת תשלומים כלשהם מביטוח
  לאומי?
 5. האם מכרת נכס מקרקעין?

לאחר מילוי שאלות אלה, המערכת הדיגיטלית תספק הסתברות זכאות להחזר מס שאתה זכאי להחזר מס הכנסה. שימו לב, אין מדובר בתשובה ודאית וסופית אלא בסטטיסטיקה מחושבת לאור הממוצע בשוק השכירים בישראל אשר מצויים במצב זהה לשלך.

כעת, נעבור לשלב 2 בבדיקת החזר המס, שם עליך לענות לשבע שאלות נוספות:

 1. האם סיימת תואר או תעודת מקצוע?
 2. האם יש בחזקתך ילד לקוי למידה או ילד שמקבל קצבת נכות?
 3. האם אתה משלם משכנתא או ביטוח חיים?
 4.  האם משכת כספים מקופת גמל/ קרן פנסיה/ קרן השתלמות?
 5. האם יש לך רווחים או הפסדים משוק ההון?
 6. האם השתחררת מצה”ל או משירות לאומי ב-6-7 השנים האחרונות?
 7. האם אתה משלם מזונות?

לאחר סיום השאלון, יש למלא פרטים אישיים: שם פרטי, שם משפחה, פלאפון וכתובת מייל. מיד לאחר הזנת פרטים אלו, תועברו למערכת רישום לאזור האישי, בו תידרשו להזין, מספר ת.ז, תאריך לידה, מספר רישיון נהיגה, סטטוס נישואים. הפרטים מיועדים לצורך הפקת ייפוי כוח לרשות המסים/ביטוח לאומי. מכאן, רואי החשבון והגורמים המקצועיים בחברה יעברו על הנתונים, מבחינתכם, בדיקת החזר המס הסתיימה – פשוטה, מהירה וקצרה.

אין פה שום התחייבות מצידך, שום תשלום – זוהי בדיקת זכאות להחזר מס בחינם! ביטן את ביטן
פיננסים גובים שכר טרחה אך ורק במידה שהלקוח זכאי להחזר מס. תהליך בדיקת החזר המס אורך כשלושה שבועות עד חודש בממוצע.

כחלק מבדיקת החזר המס, מופקים נתונים מרשות המיסים. שימו לב, אלה נתונים שאנו שואבים מרשות המיסים, לרבות טפסי 106 מכל המעסיקים, מדובר בהליך סטנדרטי ורגיל לחלוטין (פרט למערכת הביטחון ו/או גופים מיוחדים אחרים שאינם משרדים נתונים לרשות המסים). רשות המיסים לא מקבלת פרטים חדשים עבורכם ולא עורכת בדיקה מהצד שלה אודות הלקוחות שלנו. רק לאחר בדיקה יסודית שמוודאת כי הלקוח זכאי להחזר מס, אנחנו פותחים בהליך החזר המס. זה חשוב כי יש לוודא מראש שאין חובות למס הכנסה שעלולים לגרום לתשלום ולא להחזר, לא תמיד יש החזר מס, לשם כך המומחים שלנו בודקים בצורה יסודית ומעמיקה.

על כמה שנים נעשית בדיקת החזר המס?

ניתן לבקש החזר עד 6 שנים לאחר תום שנת המס שבגינה מבקשים את ההחזר. חשוב לדעת כי להחזר מס מתווספים הפרשי הצמדה וריבית של 4%, כך שסכום ההחזר שמגיע לכם תפח ככל שעברה תקופת זמן ארוכה יותר.

למה לעשות בדיקת החזר מס אצל ביטן את ביטן פיננסים?

בעלי חברת ביטן את ביטן פיננסים, הם האחים ביטן, אבי ביטן, רו”ח ורון ביטן, רו”ח, משפטנים ובעלי התמחות במימון פיננסי, הכח המניע של החברה למקצוענות בלתי מתפשרת.

בנוסף, האחים ביטן, אבי ביטן, רו”ח ורון ביטן, רו”ח המייסדים של חברת ביטן את ביטן רואי חשבון, החולייה המקצועית של חברת ביטן את ביטן פיננסים, החברה מובילה בישראל בתחום ראיית חשבון ובעלי תעודת הצטיינות מדי חודש מהמוסד לביטוח לאומי. משרד רואי החשבון ביטן את ביטן מבצע פיקוח הדוק ויסודי של הליך בדיקת החזר המס עבור חברת ביטן את ביטן פיננסים.

בדיקת החזר המס נעשית בצורה יסודית ומקצועית, תוך שיתוף ושקיפות מלאה מול הלקוח בכל הנתונים והתנאים. שירות זה הערך החשוב ביותר ויחד עם המקצועיות, מובטחת ללקוח דיסקרטיות מלאה, שמירה על פרטיותו וכמובן חיסכון גדול בזמן ובבירוקרטיה מיותרת מול מס הכנסה.

הלקוח נהנה מאזור אישי באתר שלנו, ויכול לעקוב בכל שלב מה סטטוס החזר המס שלו. סכומי ההחזר לכל שנת מס מתעדכנים באזור האישי, חתימות על מסמכים בצורה דיגיטלית באזור האישי, הכל בצורה מקצועית, יסודית ברורה ושקופה.

בדיקת החזר המס דרך הייצוג של ביטן את ביטן פיננסים מהירה במיוחד ומניבה תוצאות. מאות שכירים כבר זכו בהחזר מס רטרואקטיבי בסך כולל של מאות אלפי שקלים, באמצעות השירות של ביטן את ביטן פיננסים.

הגיע הזמן שגם אתם תקבלו בחזרה את מה שמגיע לכם מרשות המיסים. לשלם מס הכנסה עודף זו לא חובה. אין אמנם אפשרות לשלוט על כך בזמן אמת בשל שיטת “תיאום מס” אשר קובעת את תשלום המס בתחילת שנת המס ועד סופה. אבל בהחלט ניתן לתקן את השיטה הזו שיוצרת עיוות ותשלום יתר של מס הכנסה אצל 80% מהשכירים.

בצעו כבר עכשיו את בדיקת החזר המס הבלעדית והמתקדמת של ביטן את ביטן פיננסים, והחזר המס כבר בדרך אליכם: https://bitan-finance.co.il/questionnaire/

אהבת את מה שקראת? ממשיכים לבדיקת זכאות

Call to Action Link