בדיקת זכאות להחזר מס

הצרכן הממוצע עורך השוואת מחירים של כמעט כל מוצר לפני שהוא קונה אותו, אפילו כזה שעולה 100 שקלים. אז כיצד אתם מסבירים את העובדה שאינכם מקדישים שתי דקות לבדיקה שיכולה להניב לכם אלפי שקלים ואולי אפילו עשרות אלפי שקלים? ולא מדובר פה כלל במוצר, אלא בבדיקת זכאות להחזר מס – בדיקה חינמית ומהירה באינטרנט שמעט מדי אנשים מבצעים.

בדיקת זכאות להחזר מס אונליין בחינם היא כלי שכל שכיר במדינת ישראל חייב לבצע. מדוע? המספרים מדברים בעד עצמם: כ-80% מהשכירים במשק זכאים להחזר מס הכנסה, כאשר ההערכה היא כי אזרחי ישראל זכאים להחזרי מס בגובה של כ-8.5 מיליארד שקלים. המדינה ורשות המיסים ישמחו שתמשיכו להתעלם מהנתונים הללו.

למזלכם, כלי דיגיטלי חדשני של ביטן את ביטן פיננסים מאפשר לכל אזרח לבצע בדיקת החזר מס אונליין במהירות תוך מילוי שני שאלונים מהירים ולבדוק את הזכאות שלו.

לביצוע בדיקת החזר מס אונליין בחינם לחצו כאן: https://bitan-finance.co.il/questionnaire

בדיקת זכאות להחזר מס – איך עובדת המערכת הדיגיטלית?

הכלי הדיגיטלי של ביטן את ביטן פיננסים כולל שאלות אמריקאיות בלבד. גם אם אינך בטוח/ה בתשובה, ענה/י על כל שאלה כמיטב יכולתך. היה רגוע/ה, אין מדובר עדיין בהגשת בקשה רשמית להחזר מס הכנסה אלא בבדיקה בלבד.

בחלק א’ בבדיקת החזר המס יש לענות על השאלות הבאות:

 1. האם את/ה משלם מס הכנסה?
 2. מה השכר החודשי שלך?
 3. האם החלפת מקום עבודה בשנים האחרונות?
 4. האם קיבלת תשלומים כלשהם מביטוח לאומי?
 5. האם מכרת נכס מקרקעין?

בסיום חלק א’ המערכת הדיגיטלית שמבצעת את בדיקת החזר המס תספק הסתברות באחוזים לזכאות שלך. שימו לב, אין מדובר בקביעה ודאית וסופית אלא בחישוב סטטיסטי שמתחשב בידע הקיים לגבי כלל השכירים בישראל אשר מצויים בסטטוס זהה.

בחלק ב’ בבדיקת החזר המס תתבקש/י לענות על 7 שאלות נוספות:

 1. האם סיימת תואר או תעודת מקצוע?
 2. האם יש בחזקתך ילד לקוי למידה או ילד שמקבל קצבת נכות?
 3. האם את/ה משלם משכנתא או ביטוח חיים?
 4.     האם משכת כספים מקופת גמל/ קרן פנסיה/ קרן השתלמות?
 5. האם יש לך רווחים או הפסדים משוק ההון?
 6. האם השתחררת מצה”ל או משירות לאומי ב-6-7 השנים האחרונות?
 7. האם את/ה משלם דמי מזונות?

לאחר סיום חלק ב’, יש למלא פרטים אישיים: שם פרטי, שם משפחה, טלפון וכתובת מייל. מיד לאחר הזנת פרטים אלו, תועברו למערכת רישום לאזור האישי, בו תידרשו להזין, מספר ת.ז, תאריך לידה, מספר רישיון נהיגה, סטטוס וכתובת מייל. במידה והזנת שהינך נשוי/ה, תידרשו למלא פרטי בן/בת זוג: מספר ת.ז., תאריך לידה, פלאפון וכתובת מייל.

הפרטים מיועדים לצורך הפקת ייפוי כוח להתנהלות מול רשות המסים/ביטוח לאומי, ייפוי הכח נטען לאזור האישי באתר לחתימה דיגיטלית. מכאן, רואי החשבון והגורמים המקצועיים של ביטן את ביטן פיננסים יעברו על הנתונים ומבחינתכם, בדיקת החזר המס הסתיימה בשלב זה.

האם אני משלם על בדיקת החזר המס? ממש לא!

חשוב לדעת כי מילוי הפרטים לא גוררת שום התחייבות מצידך. הכל נעשה בחינם וגם לא תוגש שום בקשת החזר מס הכנסה לפני שהגורמים המקצועיים שלנו יוודאו כי אתה אכן זכאי להחזר מס וכי אין לך שום חוב בשש השנים האחרונות (התקופה הרלוונטית להחזרי מס) שיעלה על סכום ההחזר שמגיע לך. תהליך הבדיקה אורך בממוצע כשלושה שבועות עד חודש.

ביטן את ביטן פיננסים גובים שכר טרחה אך ורק במידה שהלקוח זכאי להחזר מס ואכן מקבל אותו.

אהבת את מה שקראת? ממשיכים לבדיקת זכאות

Call to Action Link