בדיקת החזר מס

הגשת החזר מס באינטרנט

לקבל אלפי שקלים לחשבון הבנק שלך בתוך חודשיים עד שלושה חודשים מהיום וכל זה באמצעות כמה לחיצות על העכבר. נשמע דמיוני? ספאם של אנשים שפונים עם הצעות עבודה מפוקפקות בצ’אט? ממש לא! כיום באמצעות הגשת החזר מס באינטרנט, ניתן ללא מאמץ מצידכם וללא התעסקות עם בירוקרטיה, לקבל החזר משמעותי ממס הכנסה בתוך זמן קצר.

איך זה עובד? ובכן, נקדים ונאמר שאם אתה שכיר במדינת ישראל כנראה שאתה זכאי להחזר מס. לא מאמין? הנתון הבא הוא אכן בלתי יאמן: כ-80% מהשכירים בארץ זכאים להחזר מס אבל רק כ-15% מהם מממשים אותו.

את כל החששות שיש לכם מהגוף שנקרא מס הכנסה שימו בצד. מיד תבינו עד כמה זה פשוט ואיך תוכלו גם אתם לבצע הגשת החזר מס באינטרנט ללא כל סיכון מצדכם.

הגשת החזר מס באינטרנט –  איך עושים בדיקת זכאות?

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבצע בדיקת החזר מס חינם. לרשותך עומד כלי דיגיטלי חדשני של ביטן את ביטן פיננסים אשר יבדוק זכאות להחזר מס במהירות.

כל מה שצריך לעשות זה להקדיש לבדיקת החזר המס שתי דקות ולענות על שני שאלונים של שאלות אמריקאיות. התשובות והפרטים שלך נשארים חסויים ולא עוברים כמובן לרשות המיסים. הבדיקה היא לטובתך – לבדוק האם מגיע לך החזר מס.

לביצוע בדיקת החזר מס אונליין בחינם לחצו כאן: https://bitan-finance.co.il/questionnaire

השלב הבא: בדיקה יסודית מול מס הכנסה וביטוח לאומי

אם בבדיקת אונליין מתברר כי מגיע לך החזר מס בסבירות גבוהה, נציגי ביטן את ביטן פיננסים יוצרים איתך קשר ואז עוברים לשלב הבדיקה המעשית. בדיקה זו נעשית על ידי צוות מקצועי ומיומן הכולל רואי חשבון מוסמכים עם שנים רבות של ניסיון בהחזרי מס לשכירים, החזרי מס שבח וטיפולים מול רשויות המס.

זוהי בדיקה מקיפה שאינה מסתמכת על הזיכרון של הלקוח, בכל זאת, מדובר ב-6 שנים אחורה. באמצעות ייפויי כוח למס הכנסה וביטוח לאומי יכולים המקצוענים של ביטן את ביטן פיננסים לעבור על הנתונים המלאים שלך. כך נוכל לוודא כי אין חבות מס שתעלה על גובה החזר המס הפוטנציאלי.

בכל מקרה, דעו כי הפרטים שלכם אינם מועברים לרשויות, זוהי בדיקה שיכולה אך ורק לשרת אתכם ולזכות אתכם בכסף!

אתם בטח שואלים את עצמכם, כמה זה עולה לי?! אצלנו בביטן את ביטן פיננסים שכר הטרחה הינו 18% לפני מע”מ מההחזר שמתקבל בפועל לחשבונכם האישי, בנוסף עלות בדיקת תיק במבצע מיוחד עד סוף שנת המס (דצמבר 2023) בסך 119 ₪ (מקוזז מההחזר בפועל), עלות הבדיקה מקוזזת משכר הטרחה במידה וקיימת זכאות להחזר מס. בדיקת התיק מתבצעת על ידי רואה חשבון.

למה לא להגיש בקשה להחזר מס בעצמי?

חשוב לדעת כי הגשת החזר מס ניתן לבצע באמצעות מייצג וגם באופן עצמאי. אולם בקשה עצמאית כרוכה בלא מעט מכשולים בדרך.

הבעיות בהגשת החזר מס באופן עצמאי:

  1. טופסיאדה. איש לא אוהב למלא טפסים ולהשיג מסמכים – מדובר בהליך מתיש שלוקח זמן רב ודורש ידע מקצועי.
  2. הצורך בביצוע תחשיב. לפני הגשת בקשה להחזר מס יש לבצע תחשיב של שש שנות המס האחרונות. הסיבה לכך היא כדי לוודא שלא ייווצר מצב שבו הבדיקה של מס הכנסה תמצא כי לא שילמת מספיק מס ולמעשה אתה זה שחייב להם כסף. ברשת אמנם ניתן למצוא מחשבון מס חינם, אך זהו כלי שרחוק מלהיות מדויק. מייצג מקצועי לעולם לא יגיש בקשת החזר מס לפני שיוודא שהיא כדאית עבור המבקש.
  3. כשלים בירוקרטיים. הגשת החזר מס באינטרנט באופן עצמאי עלולה להיתקע בשל כשל בירוקרטי כמו מסמך חסר, כאשר למגיש אין שום אינדיקציה לגביו. לעומת זאת, מייצג נמצא במעקב תמידי אחרי סטטוס בקשת החזר המס באינטרנט ויכול לטפל בכל בעיה באופן מיידי אל מול מס הכנסה.
  4. פרק זמן ארוך. בקשה עצמאית להחזר מס יכולה לארוך בין שישה חודשים לשנה, תלוי בפקיד השומה שמטפל בבקשה. לעומת זאת, בקשת החזר באינטרנט באמצעות מייצג מקצועי כמו ביטן את ביטן פיננסים ותוך חודשיים עד שלושה חודשים לכל היותר, הכסף נכנס לחשבון הבנק של מגיש הבקשה.

מה צריך לעשות כדי להגיש בקשת החזר מס באמצעות מייצג?

כדי לבצע הגשת החזר מס באינטרנט על ידי מייצג, כל מה שצריך המבקש זה לספק ייפוי כוח באמצעות חתימה דיגיטלית. ייפוי הכוח מאפשר למייצג להנפיק עבור הלקוח טפסי 106, אישורים מביטוח לאומי ולדאוג לכל הבירורים הנדרשים לצורך הבדיקה והגשת החזר המס. בינתיים יכול הלקוח להמשיך בשגרת חייו – הכל נעשה עבורו.

כמה עולה הגשת החזר מס באינטרנט דרך מייצג?

החזר מס באינטרנט באמצעות מייצג נעשית בתמורה לשכר טרחה של 12.5% עד 30% מסכום ההחזר. עלות הגשת החזר המס אצל חברת ביטן את ביטן פיננסים לאחר הנחה היא 14.5% מגובה החזר המס בפועל + מע”מ. התשלום מתבצע רק לאחר קבלת החזר המס לחשבון הבנק של הלקוח.

ביטן את ביטן פיננסים – כאשר מקצועיות פוגשת משפחתיות

כל הליך החזר המס נעשה עבורכם על ידי ביטן את ביטן פיננסים, חברת הבת של המשרד הוותיק ביטן את ביטן רואי חשבון אשר מפקח באופן הדוק על כל הפעילות.

אצל ביטן את ביטן פיננסים מקבלים בדיקה דיגיטלית מהירה בחינם ומערכת של צוות מקצועי מיומן הכולל רואי חשבון מוסמכים עם שנים רבות של ניסיון בהחזרי מס לשכירים, החזרי מס שבח וטיפולים מול רשויות המס.

השירות של ביטן את ביטן פיננסים הוא אמנם מקצועי ומיומן אך גם אישי ונעים, כזה שדואג ללקוחות שלו כאילו היו משפחה, מטפל עבורם בכל פרט וסוגר את כל הקצוות בדרך להחזר מס מהיר.

 

 

אהבת את מה שקראת? ממשיכים לבדיקת זכאות

Call to Action Link