משכנתאות

אם אתם עומדים בפני לקיחת משכנתא, המידע שלפניכם עשוי לשנות לכם את החיים: 60% מהזוגות בישראל לוקחים משכנתא מבלי להיעזר ביועץ משכנתאות חיצוני. פונים לבנק, ומאמינים שתובא לידיהם ההצעה הטובה ביותר. מה שהם לא יודעים, זה שהבנק אכן יציע להם הצעה טובה, אבל שטובה בעיקר לו. לקיחת משכנתא היא אחת מההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר בחיים. למה שלא תעשו אותה, יד ביד, עם מישהו שדואג קודם כל לאינטרסים שלכם?

שלב ראשון, אישור עקרוני ובניית תהליך משכנתא נכון עבורכם – 

יעוץ משכנתאות, כשהוא ניתן על ידי יועץ משכנתאות ורואה-חשבון מוסמך בעל הבנה פיננסית רחבה, יסייע לכם להשיג את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם. כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? אנו פונים לבנק למשכנתאות בשמכם ובמקביל בודקים זכאות לסיוע במשכנתא מהמדינה. לאחר קבלת אישור עקרוני למשכנתא, אנו בוחרים עבורכם, בהתייעצות מלאה אתכם ותוך ניתוח קפדני, את מסלול המשכנתא האטרקטיבי ביותר שמשקף את יכולת ההחזר שלכם מצד אחד, וגובה מכם מינימום אחוז ריבית מצד שני.

מהם סוגי משכנתאות? 

משכנתא יכולה להיות פרטית, עסקית ומשולבת.

כך לדוגמא, רכישת נכס פרטי, נבצע עבורכם בדיקה יסודית מול מספר בנקים לקבלת הצעה מיטבית, תוך בניית תמהיל לפי הנתונים האישיים שלכם.

משכנתא עסקית, יש כזה דבר?

כפי שקיימת משכנתא על נכס פרט, קיימת משכנתא על נכס עסקי, במקרה כזה הריביות משתנות, מכיוון שמדובר בנכס עסקי, לרבות המסמכים שיש להעביר לבנקים לצורך בדיקת הזכאות.

כמובן, קיימות עסקאות שמשלבות צורך פרטי ועסקי, לדוגמא, בניית בית פרטי עם משרד כחלק מהבית, במקרים אלה נעזור לכם לבחון השלכות מיסוי, מעבר לרכישה, אלא גם לתובנות לגבי מכירה עתידית והשלכות מיסוי אופציונאליות.

במחלקה זו פועלים רואי חשבון מומחים שמכירים את התחום, ניסיון בתחום ראיית החשבון מסייע ותורם רבות לתהליך.

מנהל מחלקת משכנתאות – 

אבי ביטן, שותף ומייסד החברה, רו”ח, משפטן, מומחה במתן הלוואות מדינה ויועץ פיננסי.
מומחה בתחומו, רו”ח מוסמך כ- 15 שנים מטעם לשכת רואי חשבון בישראל.
במרוצת השנים צבר ניסיון רב בתחומים רבים: ראיית חשבון, היבטים משפטיים, ייעוץ וליווי מאות עסקים על בסיס שוטף, הפקה וביצוע עשרות החזר מס/שבח, ייעוץ ובניית תמהיל משכנתאות תוך התייחסות ספציפית לכל לקוח ולצרכיו האישיים ועוד.
אבי ביטן, רו”ח, מנהל מחלקת החזר מס שבח ומשכנתאות בחברת ביטן את ביטן פיננסים, מה שמבטיח טיפול איכותי.
לקוחותינו מעידים שמדובר באדם מקצועי, יסודי ברמות הכי גבוהות, מוביל, יצירתי, מנהיג ודמות לחיקוי מבחינת התנהלות, יושרה ומקצועיות.

התחלת תהליך קבלת משכנתא – 

השאירו פרטים ויחזור אליכם בהקדם נציג חברת ביטן את ביטן פיננסים שילווה אתכם בתהליך לכל אורך הדרך.

אהבת את מה שקראת? משאירים פרטים להתחלת תהליך עם צוות המומחים שלנו    משרד ביטן את ביטן פיננסים